"NUK PO U BESOJMË SYVE"/ Lori Hoxha tregon "pa dashje" koleksionin e këpucëve (FOTO) - AlpeGossip
“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Lori Hoxha tregon “pa dashje” koleksionin e këpucëve (FOTO)

“NUK PO U BESOJMË SYVE”/ Lori Hoxha tregon “pa dashje” koleksionin e këpucëve (FOTO)

Lori Hoxha është shndërruar në një burim frymëzimi për shumë vajza të reja që duan të jenë në të njëjtin hap me trendet më të fundit të modës.

Gjithmonë e kemi parë të veshur me markat më të njohura në botë dhe në garderobën e saj mund të gjesh veshje për çdo lloj eventi.

Përveç rrobave, duket se Lori i kushton një rëndësi shumë të veçantë edhe këpucëve të saj.

Ditën e sotme trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ka publikuar në fotografi të këpucëve që janë pjesë e garderobës së saj.