KIM KARDASHIAN/ Paguan modele sepse përton të bëjë selfie dhe të provojë rrobat (FOTO) – AlpeGossip
KIM KARDASHIAN/ Paguan modele sepse përton të bëjë selfie dhe të provojë rrobat (FOTO)

KIM KARDASHIAN/ Paguan modele sepse përton të bëjë selfie dhe të provojë rrobat (FOTO)

Kim Kardashian na prezanton me çudinë e radhës. Ajo është mësuar të jetë në qendër të vëmendjes dhe gjithçka bën, duket se është pjesë e marketingut që i bën vetes. Këtë herë në serialin ‘Keeping up ëith Kardashians’, po zbulohen çdo ditë të reja nga motrat më të njohura në botë. Kim tha përpara disa ditëve se kishte filluar të paguante asistenten e saj që t’i bëjë ‘selfie’ pasi nuk duhet të lodhte kyçin e dorës. Ndërsa tani ka treguar se nuk i provon kurrë rrobat vetë e para. “Unë paguaj modele që kanë të njëjtin fizik si unë. Ato bëjnë foto me veshjet e mia dhe mi dërgojnë. Në këtë mënyrë unë vendos çfarë do vesh”,-ka treguar Kim.

4941A2D100000578-5397971-Arrive_in_style_Kim_Kardashian_37_arrived_in_style_on_Thursday_t-m-8_1518742419062.jpg

 

042417-kim-kardashian-bike-shorts-lead_1.jpg