“DUA TË KEM DY VAJZA”/ Arjola ngacmon Beniadën: Bëji me Romeon kur të dalësh – AlpeGossip
“DUA TË KEM DY VAJZA”/ Arjola ngacmon Beniadën: Bëji me Romeon kur të dalësh

“DUA TË KEM DY VAJZA”/ Arjola ngacmon Beniadën: Bëji me Romeon kur të dalësh

Arjola, Beniada dhe Donaldi kanë qëndruar pranë Einxhelit, e cila u rikthye në shtëpinë e Big Brother VIP pas incidentit që pati me krahun.

Gjatë bisedës, Beniada shprehu dëshirën për të pasur vajza, ndërsa Arjola tha se mund ti bëjë me Romeon, vëllain e Donaldit. Kujtojmë se Romeo ka shprehur pëlqimin për Beniadën dhe në një video i thotë Donaldit: “Thuaji ndonjë fjalë të mirë për mua.”

Beniada: Sa dua të kem 2 goca të vogla.

Arjola: Bëji me Romeon kur të dalësh.

Beniada: Nuk mund të bëjë binjak. Fëmija jot mundet.

Arjola: Kanë bërë edhe binjakët binjak.