E MBANI MEND KLEODIANËN E BIG BROTHER? Ja cfarë ka ndodhur sot me të. (FOTO) - AlpeGossip
E MBANI MEND KLEODIANËN E BIG BROTHER? Ja cfarë ka ndodhur sot me të. (FOTO)

E MBANI MEND KLEODIANËN E BIG BROTHER? Ja cfarë ka ndodhur sot me të. (FOTO)

Kleodiana ishte një nga ish-banoret e edicionit të kaluar të “Big Brother”, aty ku mori famë e shumë teleshikues të atij spektakli vazhdojnë ta mbajnë mend si vajza me flokët blu. Kleodiana ra në sy edhe për shkak të debatave që u përfshi në shtëpinë e famshme dhe deklaratës së saj se ishte kërcimtare nate.