LINDA REI “TËRBON” NDJEKËSIT/ Trasgjinorja bën TWERK në mes të festës (FOTO) – AlpeGossip
LINDA REI “TËRBON” NDJEKËSIT/ Trasgjinorja bën TWERK në mes të festës (FOTO)

LINDA REI “TËRBON” NDJEKËSIT/ Trasgjinorja bën TWERK në mes të festës (FOTO)

Trasgjinroja Linda Rei duket e e ka harbuar natën e djeshme në një party me miqtë e saj.

Ajo nuk di të ndalet me shthurjen në rrjetin social Instagram pasi u puthë në buzë me mikeshën e saj Lind “e shkund” duke bërë Twerk.

Me një fustan të shkutër dhe të zi trasgjinorja Linda Rei “tërboi” ndjekësit me kërcimin provokues.

Linda me fotot edhe videot ka treguar se gjithmonë i pëlqen ta teproj me veprimet e saja.