TË REHATSHME DHE ME STIL/ Këto janë VIP-et që i preferojnë veshjet sportive. Nga Arbana tek… (FOTO) – AlpeGossip
TË REHATSHME DHE ME STIL/ Këto janë VIP-et që i preferojnë veshjet sportive. Nga Arbana tek… (FOTO)

TË REHATSHME DHE ME STIL/ Këto janë VIP-et që i preferojnë veshjet sportive. Nga Arbana tek… (FOTO)

Veshjet janë ato të cilat shpeshherë japin dhe verdiktin përfundmitar në përshtypjen që një person lë tek të tjerët prandaj edhe një pjesë e konsiderueshme e njerëzve i kushtojnë një vëmendje të veçantë.

Rëndësia rritet akoma më shumë në përpjesëtim të drejtë me të qenurit figurë publike pas një pjesë e mirë e tyre shërbejnë edhe si frymëzim tek të tjerët.

Nga fotot e video e shumta në rrjetin social Instagram kemi parë se një pjesë e mirë e vajzave të showbisit krahas veshjeve ekstavagante të skenës apo atyre klas, preferojnë mjaft dhe ato sportive.

Tepër komode, të kombinueshme me gjithçka e plot stil, vajzat nuk ngurojnë ti veshin ato edhe gjatë udhëtimeve apo pushimeve në vendet e botës ku sigurisht realizojnë edhe foto.

Nga Arbana Osmani e deri tek Fatma Haxhialiu , këto vipe i kanë veshjet sportive pjesë të pandashme të garderobës.

Arbana Osmani 

Franceska Jace

Luana Vjollca

Era Istrefi

Ana Lika

Marina Vjollca

Eni Koçi

Fatma Haxhialiu

/AlpeNews.al