Flori dhe Getoari “sjellin” Nexhmije Pagarushën në këngën e tyre! JA DETAJI që se kishit kuptuar (VIDEO) – AlpeGossip
Flori dhe Getoari “sjellin” Nexhmije Pagarushën në këngën e tyre! JA DETAJI që se kishit kuptuar (VIDEO)

Flori dhe Getoari “sjellin” Nexhmije Pagarushën në këngën e tyre! JA DETAJI që se kishit kuptuar (VIDEO)

Dy këngëtarët më të njohur shqiptarë dhe ndër më të preferuarit e publikut, Ghetto Geasy dhe Flori Mumajesi, sollën disa orë më parë këngën e tyre të re, e cila me siguri do të bëhet hiti i kësaj here.

“Dashni me raki” quhet bashkëpunimi i tyre, i cili që në momentin që u lançua, mori menjëherë pëlqimin e fansave. Mirëpo, të gjithëve u ka shpëtuar një detaj në rreshtat e Getoarit.

“I dehun jam, këmbët s’më mbajnë”- janë fjalët e reperit, të cilat i ka marrë në këngën e famshme të Nexhmije Pagarushës, duke i ruajtur edhe të njëjtën melodi të versionit origjinal.