DUHET TI PROVONI/ Këto janë pozicionet më të reja të seksit (FOTO) – AlpeGossip
DUHET TI PROVONI/ Këto janë pozicionet më të reja të seksit (FOTO)

DUHET TI PROVONI/ Këto janë pozicionet më të reja të seksit (FOTO)

Çiftet e mbërthyera në rutinë seksuale duhet të kërkojnë më tej, pasi një udhërrëfyese tregon pozitat më të kënaqshme – edhe pse sfiduese – për të provuar në dhomën e gjumit.

Ann Summers ka zbuluar pesë pozicionet më të vështira, ndërsa për të zotëruar lëvizjet do të kërkojnë zhdërvjelltësi nga ju dhe partneri juaj, transmeton lajmi.net.

Sipas Ann Summers këto po konsiderohen si pozicionet ‘më të pëlqyeshme’, por pranon se do të nevojitet pak praktikë.

“Është e rëndësishme që të stërvitni trupin tuaj për të qenë në gjendje të qëndroni sa duhet”, rekomandon tutje ekspertja seksuale.

Shihini ato më poshtë.