“BESOJ TE KJO PJESË”/ Habit Armina Mevlani tregon pse nuk është celebruar ende me Shkëlzen Berishën – AlpeGossip
“BESOJ TE KJO PJESË”/ Habit Armina Mevlani tregon pse nuk është celebruar ende me Shkëlzen Berishën

“BESOJ TE KJO PJESË”/ Habit Armina Mevlani tregon pse nuk është celebruar ende me Shkëlzen Berishën

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha organizuan dasmën e tyre madhështore më 25 shtator të këtij viti. Ata ftuan familjarë, miq dhe shumë personazhe të njohur të fushave të ndryshme si politikë, muzikë apo nga ekrani.

Mirëpo, së fundmi, blogerja ka zbuluar se pavarësisht dasmës së vitit, nuk janë celebruar ende. Ajo ka treguar se do ta bëjnë në janar të vitit 2023, kjo pasi quhet vit i mbarë për celebrimin.

“Celebrimin do ta bëj shumë shpejt, thjesht do ta bëj në janar. Viti 2023 është vit shumë i mbarë për t’u celebruar. Besoj në bestytni. Lexoj astrologji dhe besoj te kjo pjesë. Sa të vijë janari, gjëja e parë që ne do të bëjmë, është celebrimi”, u shpreh Armina në “Më lër të flas”.