POSTOI FOTO PA FILTRA/ Ronela frymëzon edhe këtë këngëtare të bëjë të njëjtën gjë (FOTO) – AlpeGossip
POSTOI FOTO PA FILTRA/ Ronela frymëzon edhe këtë këngëtare të bëjë të njëjtën gjë (FOTO)

POSTOI FOTO PA FILTRA/ Ronela frymëzon edhe këtë këngëtare të bëjë të njëjtën gjë (FOTO)

Para pak ditësh, Ronela Hajati i surprizoi të gjthë teksa publikoi foto me bikini, pa flitra dhe pa komplekse për peshën e trupit. Guximi i saj u komplimetua pore dh u kritikua. Megjithatë Ronela e mori këtë me sportivitet dhe preferoi të ishte real dhe e hapur ndaj paragjykimeve.

Ndërsa të tjerë kanë marrë shembull nga veprimi i saj. Ndër ta është edhe këngëtarja Xhesika Polo, e cila pak kohë më parë deklaroi se do të bënte një ndërhyrje estetike.

E ftuar tek emisioni i pasdites ‘Rudina’, këngëtarja ka folur për operacionin dhe shumë gjëra të tjera. “Unë nuk e kam pasur kompleks, nuk më është bërë kurrë pengesë shëndeti. Por vendosa të kryejë operimin, për veten time, të bëja një ndryshim që të jetoja më mirë. Një motivim që të mbaja këtë lloj fiziku. Ndihem më e sigurt në publik, nuk e kam mendjen që ‘O bo bo, po më del barku.’ Tashmë kur shoh veten në pasqyrë, them se duhet të ecim vetëm me hapa përpara”,–tregoi Xhesika Polo. Më tej këngëtarja foli hapur duke theksuar se mori guximin që i duhej nga Ronela për të publikuar foto pa filtra në ‘Instagram’.

wr435.png

 

eterttt.png