NUK DO TA NJIHNI/ Ja si dukej Tuna para operacioneve plastike. Buzët dhe hunda… (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI/ Ja si dukej Tuna para operacioneve plastike. Buzët dhe hunda… (FOTO)

NUK DO TA NJIHNI/ Ja si dukej Tuna para operacioneve plastike. Buzët dhe hunda… (FOTO)

Tuna njihet si një nga këngëtaret më të talentuara dhe të suksesshme të muzikës shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës sonë dhe gjithnjë ka ditur të fitojë zemrat e publikut me hitet e saj të bujshme.

Ajo vitet e fundit gjithashtu është përfolur shumë dhe për pamjen e saj të jashtme, ku me tiparet seksi, sytë bojqielli dhe flokët bjonde ka arritur të marri pëlqimin e pjesës më të madhe të publikut.

Megjithse, pavarësisht se sot duket kështu, disa vite më parë ka qenë tepër ndryshe. Duket qartë se dhe Tuna ka preferuar të ndërhyjë me anë të operacioneve plastike në mënyrë që të duket kështu si është tani.

Duke krahasuar fotot më para me ato të tanishme mund të dallojmë se Tuna ka bërë buzët, të cilat i ka fryrë. Një ndërhyrje tjetër që mund të dallojmë është hunda. Megjithëse nuk është ndryshuar shumë prap ka një dallim dhe duket tek kocka e hundës në fotot më parë.

Gjithashtu dhe mollëzat janë më të fryra dhe të plota.

 

Pavarësisht çdo gjëje që mund të ketë bërë, Tuna tani duket një super yll dhe është në formën e saj më të mirë.

 

 

  

/AlpeGossip.al