NUK DO TA BESONI/ U bë MILIONERË nga muzika, por ja për çfarë i SHPEZON PARAT Flor Mumajesi (VIDEO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ U bë MILIONERË nga muzika, por ja për çfarë i SHPEZON PARAT Flor Mumajesi (VIDEO)

NUK DO TA BESONI/ U bë MILIONERË nga muzika, por ja për çfarë i SHPEZON PARAT Flor Mumajesi (VIDEO)

Muzika që ai bën është shumë e pëlqyer dhe sigurisht, prapa mijëra kompozimeve që dalin nga mendja e tij ka ndonjë shishe raki.

Këngëtari Flori Mumajesi nuk e ka fshehur asnjëherë merakun që ka për alkoolin dhe dëshirën për të pirë. Në një intervistë për Prive, në “60-të Sekonda” ai rrëfen shumë për personalitetin e tij.

“Në çfarë shpenzon më së shumti?”, është pyetja që iu bë – dhe ai thotë: “Në Alkool”.