DEMI ROSE DI SESI TË KËNAQË FANSAT E SAJ/ Pozon nudo para 12 milionë ndjekësve (FOTO) – AlpeGossip
DEMI ROSE DI SESI TË KËNAQË FANSAT E SAJ/ Pozon nudo para 12 milionë ndjekësve (FOTO)

DEMI ROSE DI SESI TË KËNAQË FANSAT E SAJ/ Pozon nudo para 12 milionë ndjekësve (FOTO)

Demi Rose di sesi ti kënaqë fansat e saj. Modelja pasi grumbulloi 12 milionë ndjekjës vendosi të falënderonte në mënyrën që di ajo më mirë.

Demi u zhvesh tërësisht dhe pozoi para kamerës për ti treguar ndjekësve që i do.

Ajo publikoi foton dhe videon në Instagram ku shkruan: “Bukuria qëndron në sytë e atij që e sheh. 12 milionë, ju faleminderit. Ju dua.”

Demi padyshim ndezi rrjetin me imazhet duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.