“NUK I SHPËTOVA DOT”/ Bora Zemani flet pas infektimit me koronavirus (FOTO) – AlpeGossip
“NUK I SHPËTOVA DOT”/ Bora Zemani flet pas infektimit me koronavirus (FOTO)

“NUK I SHPËTOVA DOT”/ Bora Zemani flet pas infektimit me koronavirus (FOTO)

Moderatorja Bora Zemani është infektuar me Koronavirus. Lajmin e bëri të ditur opinionisti Arjan Konomi, gjatë puntatës së sotme të “Përputhen”. Si rrjedhojë, ajo do të mungojë disa ditë në program.

Me anë të një postimi në Instagram, Bora ka treguar se është në kujdesin e duhur shëndetësor dhe ka nisur mjekimin.

“Faleminderit per gjithe urimet tuaja!
Po jetojme ne kohe te veshtire, kohe pandemie! Si nje “frikacake” jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antiCovid por ja… nuk shpetova dot. Gjithsesi une kam nisur mjekimin dhe jam nen kujdesin e duhur. Shpresoj te shihemi sa me shpejt.
Kujdesuni per veten dhe te afermit tuaj!
Shendeti mbi te gjitha!

Ps: kjo eshte nje foto e shkrepur me pare dhe nuk ka aspak lidhje me fytyren time ne kete moment. Po ua kursej kete!”, ka shkruar moderatorja.