ENCA ËSHTË E LIDHUR? Nis herët festën e ditëlindjes dhe ja kush e shoqëron në Paris (FOTO) - AlpeGossip
ENCA ËSHTË E LIDHUR? Nis herët festën e ditëlindjes dhe ja kush e shoqëron në Paris (FOTO)

ENCA ËSHTË E LIDHUR? Nis herët festën e ditëlindjes dhe ja kush e shoqëron në Paris (FOTO)

Këngëtarja Enca shumë shpejt do të festojë ditëlindjen e saj. Më datën 19 të këtij muaji, ajo do të mbushë 23-vjeç. Enca kërkoi edhe mendimin e ndjekësve të saj se ku ta kalonte këtë ditëlindje dhe duket se ata i kanë sugjeruar nje vend magjik, Parisin. Ajo e ka nisur udhëtimin e saj, madje ka ndarë më fansat edhe foto nga Parisi, teksa shihet se shoqërohet edhe nga motra e saj.

Këngëtarja e talentuar ka publikuar një video në instastory dhe u thotë ndjekësve të saj: E di që ju kam thënë se do vij në Paris kur të kem një të dashur, por nuk kam një të dashur. Ndoshta do ta gjej në Paris.”

Paç fat Enca!