ME GETA TË ZEZA DHE MINIFUND LËKURE/ Ledina Çelo ndalon orën, poza sensuale për Vitin e Ri – AlpeGossip
ME GETA TË ZEZA DHE MINIFUND LËKURE/ Ledina Çelo ndalon orën, poza sensuale për Vitin e Ri

ME GETA TË ZEZA DHE MINIFUND LËKURE/ Ledina Çelo ndalon orën, poza sensuale për Vitin e Ri

ëngëtarja Ledina Çelo duket se e ka ndalur kohën dhe shfaqet më sensuale se kurrë në këto ditë të ndërrimit të viteve.

Ajo ka publikuar disa foto së bashku me bashkëshortin e saj dhe me fëmijët, ku vetë këngëtarja duket në superformë fizike.

Për një 42 vjeçare, nënë e dy fëmijëve, duhet shumë punë për të qendruar në formë, por mund të themi se Ledina ia ka dalë në mënyrë të shkëlqyer.

Prej 10  vitesh ajo është e martuar me Naim Kabashin, ish-kampionin shqiptar nga Kosova të kick box-it, me të cilin tani jeton në Gjermani, me të cilin ka dhe dy fëmijë, Erlisin dhe Perianën.