Pasi u kap MAT me të dashurin miliarder, ky i fundit SHOKOI fansat! Ja çfarë ka bërë… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi u kap MAT me të dashurin miliarder, ky i fundit SHOKOI fansat! Ja çfarë ka bërë… (FOTO)

Pasi u kap MAT me të dashurin miliarder, ky i fundit SHOKOI fansat! Ja çfarë ka bërë… (FOTO)

Morena ditën e sotme është vendosur në qendër të thashethemeve nga mediat rozë dhe shkak për këtë është bërë zbulimi i të dashurit të saj miliarder Sasha Sobhan.

Një foto e publikuar nga i dashuri i saj Sasha Sobhanit zbuloi gjithçka. Morena shfaqej duke e përqafuar nga prapa miliarderin teksa ai shkruante se të duash është lumturia e vetme në këtë jetë.

Pasi lajmi u bë viral nëpër media, Morena nuk ka reaguar publikisht por fotoja në profilin e të dashurit të saj është fshirë. Nuk e dimë nëse ajo ka dashur diçka të tillë por kjo nuk mund të jetë thjesht një rastësi.

Me një kërkim në profilin e tij miliarderi e ka fshirë të gjitha fotot ku shfaqej me Morenën./AlpeNews.al