Se paskemi ditur! Kimikati tregon çfarë e lidh me Elgit Dodën: Ne jemi... (FOTO) - AlpeGossip
Se paskemi ditur! Kimikati tregon çfarë e lidh me Elgit Dodën: Ne jemi… (FOTO)

Se paskemi ditur! Kimikati tregon çfarë e lidh me Elgit Dodën: Ne jemi… (FOTO)

Shumë pak veta e njohin me emrin e tij të vërtetë Olsi Bylyku pasi për të gjithë është i njohur si “Kimikati”. Që kur doli për herë të parë në “Portokalli”, Olsi u pëlqye shumë nga publiku sepse solli një rol shumë interesant, duke përfaqësuar stereotipet më të çuditshme dhe njëherësh të zakonshme të të rinjve shqiptarë të ditëve të sotme.

Edhe Elgit Doda është një nga kantautorët dhe këngëtarët më të mirë shqiptarë i cili së fundmi po shijon romancën e tij me Klea Hutën. Mirëpo ditën e sotme Kimikati nga tregoi që ai dhe Elgiti janë fqinj të vjetër, por sot iu tek të bënin një foto.

Pra kjo është arsyeja pse Kimikati shpërndante këngën e Kleas në profilin e tij, për shkak të miqësisë me Elgitin.