POZA QË PO “NDEZ” RRJETIN/ Rita Ora publikon FOTON nudo dhe e fshin menjëherë – AlpeGossip
POZA QË PO “NDEZ” RRJETIN/ Rita Ora publikon FOTON nudo dhe e fshin menjëherë

POZA QË PO “NDEZ” RRJETIN/ Rita Ora publikon FOTON nudo dhe e fshin menjëherë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka ndezur rrjetin me një foto të publikuar së fundmi. Ajo është shfaqur tërësisht e zhveshur, teksa ka publikuar një foto, natën vonë në Instastory.

Mirëpo, nuk ka vonuar shumë dhe këngëtarja e ka fshirë foton, si duket është penduar.

Fotoja është realizuar gjatë përgatitjes së performancës së saj në një festival në Finlandë, ku dhuroi performancë plot energji, e pas saj udhëtoi për në Gjermani.

Ndonëse u fshi menjëherë, fotoja nuk u ka shpëtuar mediave.