U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Reagon për herë të parë Almeda: Dashuri… (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Reagon për herë të parë Almeda: Dashuri… (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Reagon për herë të parë Almeda: Dashuri… (FOTO)

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman, janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë aktori i famshëm përmes një postimi në “Instastory”, ku tregonte se ka ardhur në jetë vajza e tyre, Alina.

Për momentin, Almeda dhe Tolgahan janë treguar mjaft të rezervuar dhe nuk kanë ndarë asnjë foto me të voglën e tyre.

Solli në jetë vajzën, bukuroshja shqiptare reagon për

Ndërsa së fundmi, Abazi ka vendosur që të bëjë një postim në “Instastory” për të falënderuar të gjithë për mesazhet e bukura që i kanë bërë.

Solli në jetë vajzën, bukuroshja shqiptare reagon për

“Faleminderit të gjithë miqëve të mi dhe të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale për urimet e tyre të përzemerta. Dashuri dhe respekte për ju, ju duam”, shkruan bukuroshja shqiptare në postimin e saj në “Instastory”.

Kujtojmë se Almeda dhe aktori i famshëm turk janë edhe prindër të një djali, Efehan.