ENCA POZOI NUDO/ Luli e “Për’puthen 40” e mbështet: Bravo, do flasin do lodhen… – AlpeGossip
ENCA POZOI NUDO/ Luli e “Për’puthen 40” e mbështet: Bravo, do flasin do lodhen…

ENCA POZOI NUDO/ Luli e “Për’puthen 40” e mbështet: Bravo, do flasin do lodhen…

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, provkon herë pas here me fotot që poston në rrjet.

Format e saj të trupit bien në sy dhe kështu merr vëmendjen e të gjithëve. Në foton që Enca shpërndau pak ditë më parë shfaqej pa asnjë rrobë veshur në bregdetin shqiptar  e fshehur pas një shkëmbi.

Kjo foto është komentuar shumë, por ajo që ra në sy ishte komenti i ish-konkurrentes së  “Për’puthen”, Luljeta Nallbani.

“Bravo Enca do flasin do lodhen ti je mirë me veten”, i ka shkruar 65-vjeçarja, e cila më herët ka bërë kërkesën që të mund të kishte edhe në Shqipëri plazhe nudo. E për këtë arsye, ajo ka qenë dashamirëse për guximin e Encës për të postuar këtë foto.