“NA SHKOI VERA ME RROBA BANJO…”/ Pushimet e Aulona Mustës me Rezarta Shkurtën në rivierën shqiptare (FOTOT) – AlpeGossip
“NA SHKOI VERA ME RROBA BANJO…”/ Pushimet e Aulona Mustës me Rezarta Shkurtën në rivierën shqiptare (FOTOT)

“NA SHKOI VERA ME RROBA BANJO…”/ Pushimet e Aulona Mustës me Rezarta Shkurtën në rivierën shqiptare (FOTOT)

Aulona Musta ka shkuar për pushime në jug të vendit me familjen e saj por edhe me shoqen e saj Rezarta Shkurta.

Siç duket edhe nga fotot e postuara nga moderatorja i ka shkuar gjithë vera në plazh dhe ajo e pranon edhe vetë këtë, shkruan Alpe.Gossip.

Ajo ka postuar një foto së fundmi ku shkruan “Na shkoi vera me rroba banjo”.

Duke parë postimet e Aulonës dhe Rezartës të dyja po argëtohen në këto ditë pushimi së bashku.Duke shëtitur me jahte në det e deri tek videot qesharake që kanë postuar në InstaStory.

No description available.

No description available.

Rezarta Shkurta ka postur një video ku i hedh një oktapod Aulonës në bark dhe shkruan ” Nuk është e lehtë të jesh shoqja ime”.

No description available.

No description available.