UAU! Reperi me famë botërore kapet duke dëgjuar këngët e Luana Vjollcës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
UAU! Reperi me famë botërore kapet duke dëgjuar këngët e Luana Vjollcës (FOTO+VIDEO)

UAU! Reperi me famë botërore kapet duke dëgjuar këngët e Luana Vjollcës (FOTO+VIDEO)

Përpos projekteve televizive, Luana Vjollca është e përfshirë dhe në tregun muzikor. Vetëm së shpejti, ajo do sjellë një këngë me këngëtarin latin, Jay Santos.

Bashkëpunimet e Luanës janë mjaft të dëgjuara nga publiku. Këtu përfshihet dhe kënga “M’i dhe flakë mallit tim”, në bashkëpunim me Bujar Qamilin, e publikuar para dy vitesh.

Kjo këngë është shumë e pëlqyer nga shqiptarët dhe jo vetëm. Reperi me famë botërore, Snoop Dogg ka hapur një video live dhe fansat e kanë kapur duke dëgjuar bashkëpunimin e Luanës dhe Bujar Qamilit.

Videon nga ky moment e ka publikuar në Instastory dhe Luana e surprizuar.