Aktori i ‘Portokallisë’ padashje zbulon sekretin: Ja çfarë gjinie është fëmija i Besit dhe Xhensilës – AlpeGossip
Aktori i ‘Portokallisë’ padashje zbulon sekretin: Ja çfarë gjinie është fëmija i Besit dhe Xhensilës

Aktori i ‘Portokallisë’ padashje zbulon sekretin: Ja çfarë gjinie është fëmija i Besit dhe Xhensilës

Pas zërave të shumtë që flisnin për një shtatzëni të mudnshme të Xhensila Myrtezajt, këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Besart Kallaku më në fund konfirmuan lajmin e bukur.

Dyshja postoi në Instagram një foto të adhurueshme ku Besi përkëdhelte barkun e rrumbullaksour të Xhensilës, por në po këtë foto, është zbuluar edhe një tjetër e dhënë e rëndësishme: Gjinia e fëmijës.

Ndonëse në rrjetet sociale prej kohësh përflitet se Xhensila pret një vajzë, këtë e ka konfirmuar më në fund një mik i çiftit, aktori i “Portokallisë” Florjan Binaj.

“Urime Besi dhe Xhensila!!! Ardhtë e bekuar!”-ka shkruar aktori, duke iu referuar fëmijës në gjininë femërore.