I BËJNË KAMER TË FSHEHUR/ Do të habiteni me reagimin e reperit shqiptar (VIDEO) – AlpeGossip
I BËJNË KAMER TË FSHEHUR/ Do të habiteni me reagimin e reperit shqiptar (VIDEO)

I BËJNË KAMER TË FSHEHUR/ Do të habiteni me reagimin e reperit shqiptar (VIDEO)

Reperi i njohur, Gent Fatali ka qenë i ftuar në një radio në Tiranë.
Gjatë bisedës, një vajzë e ka thirrur atë me pretekstin se reperi e kishte lënë shtatzënë por që nuk kujdesej për fëmijën.

Genti ka reaguar menjëherë dhe ka kuptuar se është një kamerë e fshehur që është duke iu bërë atij.

“Po  vjen era kamerë e fshehur”, ishte përgjigja epike e Fatalit edhe pse vajza nuk ndalej duke i thënë se po bëhet baba.

Për më shumë shikojeni videon dhe reagimin e reperit.