SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Zbuloni 13 mënyra për të stiluar shallin – AlpeGossip
SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Zbuloni 13 mënyra për të stiluar shallin

SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Zbuloni 13 mënyra për të stiluar shallin

Aktualisht jemi në sezonin e vjeshtës dhe dalëngadalë po hedhim hapat drejt dimrit. E si rrjedhim e para gjë që na vjen ndërmend është “rinovimi” i garderobës.

Sezoni i ri gjithmonë sjell prurje të reja dhe për të gjithë të apasionuarit është shumë e rëndësishme ë të “updatohen” me të rejat më të fundit nga moda.

Sigurisht që veshjen marrin vëmendjen kryesore por për ti dhënë më shumë pikë “outfitit” tuaj është shumë e rëndësishme që të pasuroni edhe aksesorët tuaj me të rejat e fundit.

Në fotot e mëposhtme, ne ju sjellim disa nga stilet më të fundit të mbajtjes së shallit.

Përveç bukurisë që i jep veshjes tuaj , ai gjithashtu ju mban edhe shumë ngrohtë në ditët e ftohta.