FESTIMET LUKSOZE/ Zbuloni destinacionin që zgjodhën disa nga të famshmit shqiptarë për natën e ndërrimit të viteve – AlpeGossip
FESTIMET LUKSOZE/ Zbuloni destinacionin që zgjodhën disa nga të famshmit shqiptarë për natën e ndërrimit të viteve

FESTIMET LUKSOZE/ Zbuloni destinacionin që zgjodhën disa nga të famshmit shqiptarë për natën e ndërrimit të viteve

Për shumëkënd mbrëmja e “Vitit të Ri” 2020 mund të ketë qenë shumë afër të zakonshmes. Pranë familjes, mes miqve të ngushtë, diku në një atmosferë të ngrohtë e mikpritëse shtëpie apo në ndonjë night club mes muzikës e ritmit.

Por, disa nga personazhet VIP shqiptarë duket se e kishin planifikuar me kohë një natë të ndërrimit të viteve larg vendit, në një super destinacion, mes spektaklit të fishekzjarreve, gradaçelave, plazheve të tejmbushura me turistë dhe temperaturat e larta tipike për një stinë vere. Dhe ky destinacion është Dubai! Këtë vend e kanë preferuar për këtë fundvit, disa nga të famshmit shqiptarë,nga Marina Vjollca, tek Lori Hoxha, Sara, etj.

Nga Dubai i largët dhe fantastik, VIP-at na kanë dërguar kartolinat e tyre të urimit, me një peisazh që të le pa fjalë…doemos!

View this post on Instagram

Off

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Walk it, like I talk it…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

🇦🇪

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

View this post on Instagram

first kiss for 2020

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

good morning✨

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on