Rita Ora nuk ka të ndalur/ Tashmë nën shoqërinë e ikonave të modës (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora nuk ka të ndalur/ Tashmë nën shoqërinë e ikonave të modës (FOTO)

Rita Ora nuk ka të ndalur/ Tashmë nën shoqërinë e ikonave të modës (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora përveç në muzikë ajo ka bërë përshtypje në të gjitha fushat e tjera.

Së fundi,ajo ka performuar për markën e njohur botërore “Dolce Gabbana”.

Këtë e ka bërë të ditur vet Rita përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në disa imazhe me vet Stefano Gabbana.

“Faleminderit për sonte Dolce Gabbana, të performoj për ju ishte aq nder dhe shumë kënaqësi” ka shkruar Rita në këto foto.

Ndryshe, këngëtarja e njohur shqiptare konsiderohet edhe si një person me shumë shije dhe guxim në modë