NË MES TË EMISIONIT/ Moderatori shqiptar bën sfidën me tapën e shishes (VIDEO) – AlpeGossip
NË MES TË EMISIONIT/ Moderatori shqiptar bën sfidën me tapën e shishes (VIDEO)

NË MES TË EMISIONIT/ Moderatori shqiptar bën sfidën me tapën e shishes (VIDEO)

Një nga sfidat më të famshme aktualisht është ajo e heqjes së tapës nga shishja me një rrotullim “The Bottle Cap Challenge”. Kjo sfidë nuk është e thjesht për t’u realizuar dhe një nga shqiptarët e parë që e ka provuar ka qenë moderatori Flor Agalliu.

Madje Flori e ka bërë live në emisionin “Ftesë në 5” këtë sfidë dhe ia doli me sukses.

Moderatorja Bieta Sulo mbante shishen ndërsa Flori realizoi sfidën dhe hoqi tapën e shishes.