E DINIM SINGLE/ Anna Lika prezanton mashkullin e jetës (FOTO) – AlpeGossip
E DINIM SINGLE/ Anna Lika prezanton mashkullin e jetës (FOTO)

E DINIM SINGLE/ Anna Lika prezanton mashkullin e jetës (FOTO)

Aktorja Anna Lika është një ndër figurat më të njohura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në rrjete sociale, duke tërhequr gjithmonë vëmendjen me tipin e saj e batuat e shumta që bën kudo

Megjithëse e dinim beqare, së fundmi aktorja na ka prezantuar në Instastory me mashkullin e jetës së saj.

Në fakt, bëhet fjalë për këngëtarin dhe aktorin e njohur turk, Murat Boz, të cilin mesa duket e simpatizon shumë.

“Im shoq”, shkruan Anna me humor krahas postimit, duke etiketuar këngëtarin.