RRINTE PAS DERE/ Genc Prelvukaj xheloz i çmendur për Eni Koçin (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
RRINTE PAS DERE/ Genc Prelvukaj xheloz i çmendur për Eni Koçin (FOTO+VIDEO)

RRINTE PAS DERE/ Genc Prelvukaj xheloz i çmendur për Eni Koçin (FOTO+VIDEO)

Prej disa ditësh Eni Koçi ka njoftuar se do vijë me një bashkëpunim ndërsa së fundmi ka publikuar edhe një video nga xhirimet e klipit. Në të këngëtarja shfaqet duke fjetur ndërsa Olsi Bylyku hyn në dhomë dhe e tremb.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Eni ka treguar se Olsi Bylyku është bashkëpunëtori për këngën e re të cilin deri më sot e kishte mbajtur të fshehtë.

Ndërsa Genci tregoi se gjatë xhirimeve të klipit në dhomë, ai ndodhej pas dere me push.kë.

Gjatë emisionit çifti zbuluan edhe si janë njohur e si nisi lidhja e tyre, histori të cilën e treguan për herë të parë.