“TURP, DIREKT ME ZEZAKUN”/ Loredana poston foton fansat nuk durojnë dot dhe… – AlpeGossip
“TURP, DIREKT ME ZEZAKUN”/ Loredana poston foton fansat nuk durojnë dot dhe…

“TURP, DIREKT ME ZEZAKUN”/ Loredana poston foton fansat nuk durojnë dot dhe…

Nga një lidhje e fortë  dhe e madhe dashurie përfundoi në ndarje e “thumbime” nëpër rrjetet socila midis dyshes së njohur Loredana dhe Mozzik, ose siç na u paraqitën asokohe”Bonnie & Clyde”.

Por për arsye të paditura çifti i shumëfolur i dha fund lidhjes së tyre ndonëse kanë Hanën, vajzën e tyre e cila shpesh na bën t’i shohim bashkë për të qenë pranë saj si prindër. Por jo shumë larg pasi u ndanë filluan dyshimet se Loredana po fillonte një romancë të re me reperin e njohur gjerman, ndërsa nga Mozzik ende s’është dëgjuar diçka e re. Tashmë të gjitha ato dyshime janë vërtetuar vetë nga reperja e cila e ka bërë publike lidhjen e saj të re me Zuna, me të cilin e kemi parë që të kalojë shumë kohë që nga dita e Shën Valentinit e deri tek ditët e fundit që u zbulua se ndodheshin në aeroport.

E ndërsa ndodhin të gjitha këto, fansat janë të habitur se si Loredana e harroi kaq shpejt Mozzik dhe vetëm pak kohë nga ndarja me të bëri publike një romancë të re… “Sa shpejt eharrove zikin turp ai ste ka tradhtu ti direkt me zezakun” i komenton njëri nga fansat. Kështu ka hedhur dhe kunja se ndoshta ka qenë Loredana a ndoshta ndonjë tradhëti e ardhur prej saj që i dha fund dashurisë që të gjitëe  kishim zili. ALPEgossip.al