“UNË NUK MBËRRITA KËTU DUKE…”/ Ermal Mamaqi ka një mesazh për të gjithë që vënë në dyshim punën e tij – AlpeGossip
“UNË NUK MBËRRITA KËTU DUKE…”/ Ermal Mamaqi ka një mesazh për të gjithë që vënë në dyshim punën e tij

“UNË NUK MBËRRITA KËTU DUKE…”/ Ermal Mamaqi ka një mesazh për të gjithë që vënë në dyshim punën e tij

Ermal Mamaqi është duke korrur suksesin e filmit “I Love Tropoja”, pasi u mbajt premiera këtu në “Pallatin e Kongreseve”, u drejtuan jashtë kufijëve shqiptarë.

Mamaqi ishte producent dhe regjisor i filmit, dhe kjo ishte hera e tij e tretë që publikon një film, pas “Femrat” dhe “Dy gisht mjaltë” vitin e kaluar. Të shumta ishin komentet, reklamat dhe pëlqimet që mori “I Love Tropoja” ku u përmend dhe u vu në pah e gjitha puna e Ermalit dhe triumfi i tij.

“Unë nuk mbërrita këtu, duke e uruar apo shpresuar. por duke punuar për të” ka shkruajtur Ermali në një nga postet e tij mesazh dhënëse. Dhe vërtetë Mamaqi është një nga ata persona që na i tregoi rezultatin e punës së palodhur. ALPEgossip.al