DASMA E MADHE/ Fillon numërimi mbrapsht, çifti pritet të dal në altar (NDIQE LIVE) – AlpeGossip
DASMA E MADHE/ Fillon numërimi mbrapsht, çifti pritet të dal në altar (NDIQE LIVE)

DASMA E MADHE/ Fillon numërimi mbrapsht, çifti pritet të dal në altar (NDIQE LIVE)

Të ftuarit në dasmën mbretërore kanë nisur të mblidhen.

Ceremonia martesore e çiftit Princ Harry dhe Meghan Markle do të mbahetpas pak në ‘Kështjellën Windsor’.

Ndiqni momente të ceremonisë në linkun më poshtë.