“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PLASIN” liket, Dhurata Dora thyen rekordin. Mësoni renditjen (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PLASIN” liket, Dhurata Dora thyen rekordin. Mësoni renditjen (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PLASIN” liket, Dhurata Dora thyen rekordin. Mësoni renditjen (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Dhurata Dora. Këngëtarja ka postuar një foto ku ka veshur një kanatjere prej lekure, një fund xhinks dhe të themi që duket tërheqëse. Ajo ka marrë 90,205 like e ndjekur nga 2.1 M followersa.

Më pas vjen Enca mwe 83,271 like.

  Nora Istrefi me 40,543 like.

Ronela Hajati 25,978 like.

13, 537 like Kiara Tito.