“E KE FYTYRËN SI GOMARI SHREKUT”/ Aulona Musta flliq publikisht fansen (FOTO) – AlpeGossip
“E KE FYTYRËN SI GOMARI SHREKUT”/ Aulona Musta flliq publikisht fansen (FOTO)

“E KE FYTYRËN SI GOMARI SHREKUT”/ Aulona Musta flliq publikisht fansen (FOTO)

Moderatorja e njohur Aulona Musta është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet dhe çdo postim i saj komentohet gjatë. Aulona dallohet për tipin trasparent dhe shpesh përballet me mesazhe ofenduese dhe kritika nga  ndjekësit.

Së fundmi ajo ka vendosur të publikojë disa nga komentet duke i fëlliqur publikisht ndjekësit e saj. Në një postim të publikuar në Instastory njëri nga ndjekësit e ka ofenduar keq .

“Fytyrën si gomar i Shrekut e ke, veç se ai është më i bukur se ty, plak e sëmur” dhe moderatorja nuk ja ka përtuar aspak me përgjigjen: 

“Tani unë pyes veten, çfarë mund ta detyrojë një grua, që është edhe nënë, që ka foto profili foton e djalit, të shkruajë një koment të tillë? Si ta ndihmojmë këtë zonjë të gjejë pak qetësi dhe lumturi”

AlpeNews.al