Eni Koçi TURPËRON Gretën, i nxjerr sekretin familjar! (FOTO) – AlpeGossip
Eni Koçi TURPËRON Gretën, i nxjerr sekretin familjar! (FOTO)

Eni Koçi TURPËRON Gretën, i nxjerr sekretin familjar! (FOTO)

Kjo nuk është hera e parë që Eni Koçi bën shaka me motrën e sj në rrjetet socilae.
Teksa uron motrën për klipin më të ri që do të publikojë, i ka zbuluar dhe një sekret.

‘Ja ta kesh me jetë atë super klipin e ri, se beqo na ngele’ ka shkruar Eni në Memen e publikuar.

Në foto janë vënë përkrah një vajzë e re dhe një grua e moshuar dhe nën to, përshkrimet përkatëse: “25 vjeç dhe single. Si dukesh në të vëretë… Si të sheh familja!”

Me anë të kësaj foto motra e saj ka zbuluar se Greta nuk është në një lidhje dashurie. por mesa duket familja po presin me padurim që Greta të martohet