Këngëtarja shqiptare e fiksuar pas streçeve të gomuara, ja cila është arsyeja…(FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare e fiksuar pas streçeve të gomuara, ja cila është arsyeja…(FOTO)

Këngëtarja shqiptare e fiksuar pas streçeve të gomuara, ja cila është arsyeja…(FOTO)

Me të drejtë po të shikojmë fotot dhe videot që poston në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram, mund të themi që ajo është një nga këngëtaret më të pasura të showbizz-it shqiptar.

Makinat luksoze dhe veshjet e markave nga më të shtrenjtat, këto janë elementet që e karakterizojnë jetën e Morena Tarakut.

E njohur për stilin e saj me kombinime unike, Morena këtë herë na ka rënë në sy për një detaj të cilin ajo mesa duket e përdor shpesh dhe e preferon.

Janë pikërisht streçet e zeza dhe të gomuara të cilat Morena i vesh shpesh, dhe këtë e kuptojmë më së miri edhe me postimet e saj në Instagram.

Ndoshta Morena e ka një sekret, me format seksi që ka i duhet dhe infrastruktura e duhur për ti vënë në pah ato.

Mesa duket streçet e zeza i kanë hyrë në zemër këngëtares pasi i ekspozojnë më së miri asetet.