Luana Vjollca përfundon rrugëtimin e saj me emisionin “Shiko Kush Luan” – AlpeGossip
Luana Vjollca përfundon rrugëtimin e saj me emisionin “Shiko Kush Luan”

Luana Vjollca përfundon rrugëtimin e saj me emisionin “Shiko Kush Luan”

Muaj më parë, Luana Vjollca ishte ndër më të diskutuarat e shtypit rozë por jo vetëm për të ardhmen televizive të saj.

Por, më pastaj u kuptua formati “Shiko Kush Luan”, një spektakël argëtimi me personazhë të njohur shqiptarë. Por, disa javësh në transmetim me vëmendje maksimale drejt saj, “Shiko Kush Luan” nesër në mbrëmje përfundon rrugëtimin e saj.

Të ftuarit e fundit do të jenë Eli Fara, Landi i ËSF, Besa Kokëdhima, Fi e disa të tjerë. Në puntatën e fundit të sezonit do të ketë dhe lojëra të reja.

A do të pauzoj për një vit Luana apo do të sjell diçka të re pas disa muajsh, këtë do e kuptojmë në vazhdim.