E “kryqëzuan” për lidhjen me djalin e Jozefina Topallit/ Moderatorja poston foton “SEXY” dhe ka një këshillë për të gjithë – AlpeGossip
E “kryqëzuan” për lidhjen me djalin e Jozefina Topallit/ Moderatorja poston foton “SEXY” dhe ka një këshillë për të gjithë

E “kryqëzuan” për lidhjen me djalin e Jozefina Topallit/ Moderatorja poston foton “SEXY” dhe ka një këshillë për të gjithë

Moderatorja Eva Murati, nje nga me simpatiket dhe me te mirat ne Shqiperi eshte perfolur shume koheve te fundit per lidhjen e saj afatgjate me djalin e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli, Genar Topalli.

“Gojët e liga” moderatorja i ka mbyllur thjesht duke thene se mjajft kane perfituar nga kjo dhe se jeten e saj private do ta mbaje PRIVATE.

Nga ana tjeter Genari ka thene se eshte nje student i thjeshte dhe kjo nuk perben lajm.

Gjithsesi mengjesin e dites se sotme Eva Murati ka publikuar nje foto ne profilin e saj ne Instagram, plot sharm dhe pozitivitet, simpatikja e ekraneve shqiptare ka nje mesazh per te gjithe fansat.

“When you are happy inside it affects the outside”

“Kur je i lumtur perbrenda, ndikon edhe jashte!!! Nje dite te bukur miq, mos e kaloni pa buzeqeshje!!”-shkruan Eva.