ME RASTIN E 35-VJETORIT/ Sara dhe Ledri i dedikojnë tatuazhet më domethënëse njëri-tjetrit – AlpeGossip
ME RASTIN E 35-VJETORIT/ Sara dhe Ledri i dedikojnë tatuazhet më domethënëse njëri-tjetrit

ME RASTIN E 35-VJETORIT/ Sara dhe Ledri i dedikojnë tatuazhet më domethënëse njëri-tjetrit

Me rastin e 35-vjetorit të Ledrit, Sara Hoxha ka zbuluar se ajo dhe reperi i kanë dedikuar tatuazhet më domethënëse njëri-tjetrit. Sara ka publikuar në Instagram një foto, në të cilën shihet se ata kanë gdhendur në krahë ditëlindjet e njëri-tjetrit.

Reperi mban në krahë vitin 1992 (ditëlindja e Sarës), ndërsa partnerja e tij vitin 1986.

Kjo do të thotë se këto dy vite janë shumë të rëndësishme për ta dhe do i kenë përjetë të gdhendur në trupat e tyre. Pas kësaj me siguri shumë çifte do e vjedhin këtë si ide për të shtuar një tjetër tauazh të veçantë në trup.

Ndërkohë para disa javësh dyshja bënë tatuazh edhe emrin e vogëlushes së tyre, Poem Blu. Ledri gdhendi emrin e Poem në krahë, ndërsa e vogla hodhi “firmën” e saj duke lënë disa shenja blu mbi emër me gishtat e saj të vegjël. Po ashtu më vonë, Sara zbuloi se kishte shkruar në lëkurë emrin e të voglës