DO T’I ADHURONI/ Ja si duhet ti bëni thonjtë këtë vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
DO T’I ADHURONI/ Ja si duhet ti bëni thonjtë këtë vjeshtë (FOTO)

DO T’I ADHURONI/ Ja si duhet ti bëni thonjtë këtë vjeshtë (FOTO)

Moti i ditëve të fundit ka treguar se kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e vjeshtës. Si rrjedhim garderboba si dhe “look-u” duhet përditësuar.

Kësaj here jemi përqëndruar tek thonjtë dhe tendecat e ngjyrave apo modeleve këtë sezon. Bukuria e duarve është mjaft e rëndësishme sepse ashtu si veshja bën një prezantim fizik tuajin tek personat që keni përballë.

Nga ngjyrat neutrale e deri tek ato të errta, thonjtë tuaj duhet të duken kështu këtë vjeshtë:

 

 

/AlpeNews.al