Vajzë apo djalë… Emina Cunmulaj publikon foton dhe kërkon ndihmën e fansave – AlpeGossip
Vajzë apo djalë… Emina Cunmulaj publikon foton dhe kërkon ndihmën e fansave

Vajzë apo djalë… Emina Cunmulaj publikon foton dhe kërkon ndihmën e fansave

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është në pritje të fëmijës së saj të dytë.
Ajo ende nuk ka treguar gjinin e fëmijës së saj, teksa të gjithë njohin Ellen e saj bukuroshe.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Emina ka pyetur fansat nëse është në pritje të një vajzë apo djali.

Emina gjithmonë ndan me fansat detaje nga jeta e përditshme por këtë herë ajo ka preferuar të mbajë sekret lajmin e gëzuar.

Ju si mendoni do bëhet nënë e një djali apo vajze…?