ME PARTNERIN SEKRET DHE ME QESE NË DUAR/ Kur VIP-at kapen MAT në aeroport nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
ME PARTNERIN SEKRET DHE ME QESE NË DUAR/ Kur VIP-at kapen MAT në aeroport nga fansat (FOTO)

ME PARTNERIN SEKRET DHE ME QESE NË DUAR/ Kur VIP-at kapen MAT në aeroport nga fansat (FOTO)

Në momentin që dikush bëhet pjesë e ekranit detyrimisht jeta e tij private nuk mund të qëndrojë më totalisht e tillë.

Edhe pse figurat e famshme të ekranit mundohet ta mbajnë tërësisht hermetike, në pjesën më të mirë të rasteve ato dështojnë pasi njihen nga fansat në vendet publike edhe pse të maskuar.

Duke qenë se ata udhëtojnë shpesh jashtë shtetit, shpreshherë paparacët amatorë i fotografojnë në momente të ndryshme.

Ja disa nga momentet më të sikletshme të vipave në aeroport:

Skerdi Faria i njohur si doktori i vipave me qese në duar:

Luana e maskuar me partnerin e saj:

Enca Haxhiaj, ndryshe nga fotot e publikuara në Instagram: 

Fero dhe e dashura e tij teksa mohonin lidhjen:

/AlpeNews.al