HARROJENI “NANËN”/ Ky është taksisti që “i ka hapur luftë” Avniut, e sfidon me shprehjet epike (VIDEO) – AlpeGossip
HARROJENI “NANËN”/ Ky është taksisti që “i ka hapur luftë” Avniut, e sfidon me shprehjet epike (VIDEO)

HARROJENI “NANËN”/ Ky është taksisti që “i ka hapur luftë” Avniut, e sfidon me shprehjet epike (VIDEO)

Me sa duket taksistët do të jenë sensacioni i ri i rrjeteve sociale.
Gjithçka nisi me personazhin gazmor Avni Kurti, i cili për një kohë fare të shkurtër u kthye në kryefjalën e rinisë shqiptare me shprehjet e tij që spikatën.

Taksisti i famshëm, i cili deri më tani është shndërruar në personin më viral të rrjeteve sociale, me sa duket do të përballet me një koleg të tijin, konkurrencë e fortë.

Bëhet fjalë për një tjetër taksist i cili me një fjalor banal përshkruan një kliente që i ka hipur në makinë duke përdorur shprehje epshore dhe krahasime të padëgjuara më parë.

Kanë qenë një grup djemsh të rinj të cilët e kanë ngacmuar të duke e detyruar të shprehej e më pas janë shkrirë së qeshuri me batutat e tij.