PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri i rikthehet zakonit të vjetër (FOTO) – AlpeGossip
PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri i rikthehet zakonit të vjetër (FOTO)

PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri i rikthehet zakonit të vjetër (FOTO)

Nga dashuria disa vjeçare me burrin milioner, Adelina Tahiri solli në jetë një djalë.

Këngëtarja  u bë nënë për herë të parë nga martesa me burrin e pasur dhe dyshja tani po shijojnë çdo moment si prind.

Gjatë kohës sa ishte shtatzënë ajo kujdesej shumë për veten mirëpo asnjëherë nuk i ka harruar fansat të cilët i ka mbajtur të informuar me fotografi por jo si çdo herë tjetër që jemi mësuar ta shohim sa aktive aq edhe provokative.

Tani pas lindjes këngëtarja i është rikthyer zakonit të vjetër, kështu fotot ku ekspozon linjat trupore shihet se nuk do të mungojnë.

Në disa foto të fundit të publikuara në Instastory, Adelina ka treguar gjoksin ndërsa edhe pas lindjes së fëmijës së parë trupi i saj është rikthyer siç ka qenë më parë.