NUK DO ZHVISHET MË/ Bleona Qereti merr vendimin e papritur për 2019 (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO ZHVISHET MË/ Bleona Qereti merr vendimin e papritur për 2019 (FOTO)

NUK DO ZHVISHET MË/ Bleona Qereti merr vendimin e papritur për 2019 (FOTO)

Bleona Qereti di të provokojë më mirë se askush dhe këtë e ka vërtetuar nëpërmjet fotografive dhe eventeve ku merr pjesë. Por ajo ka vendosur ti japë fund fotografive nudo dhe veshjeve transparente.

Bleona ishte e ftuara speciale e puntatës së Vitit të Ri në emisionin “Why Not” në Ora News ku bëri deklaratën duke thënë: “Duke qenë që kemi vitin e Ri 2019 përpara, kam marrë një vendim që do dal vetëm e veshur.”