QELBËSIRË DHE LEPURUSHI/ Shihni si e përkëdhel Bleona Qereti të dashurin (VIDEO) – AlpeGossip
QELBËSIRË DHE LEPURUSHI/ Shihni si e përkëdhel Bleona Qereti të dashurin (VIDEO)

QELBËSIRË DHE LEPURUSHI/ Shihni si e përkëdhel Bleona Qereti të dashurin (VIDEO)

Pas ndarjes nga Gani Bardhi, Bleona Qereti nuk është përfolur për asnjë histori të re dashurie. Gjatë kësaj periudhe është përqendruar shumë në karrierë dhe ka patur suksese të mëdha në muzikë.

Pavarësisht kësaj, Bleona nuk do ti shpëtojë asnjëherë pyetjeve për të dashurin. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Why Not” në Ora News ku zbuloi se si e quan partnerin, bazuar në situata të ndryshme.

Bleona Qereti: Varet nga mënyra si më bën të ndihem. Kur më bën nervoz, them ordineri. Kur sillet mirë, them lepurushi. Pas dy minutash them, u bë ai plera të mi bëjë mua këto. Është variacion mes qelbësira, lepurushi dhe zemra. Momentalisht jemi në fazën qelbësira.