ZBULON NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Era Rusi: E shoh veten me shumë fëmijë në të ardhmen (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Era Rusi: E shoh veten me shumë fëmijë në të ardhmen (FOTO)

ZBULON NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Era Rusi: E shoh veten me shumë fëmijë në të ardhmen (FOTO)

Era Rusi mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe ndër femrat më të bukura e të komentuara. Mirëpo jetën private Era e ka ruajtur hermetike dhe sot si rrallëherë këngëtarja ka treguar më shumë në një intervistë për “Prive”.

E pyetur se ku e sheh veten në 20 vjetorin e karrierës së saj, Era u përgjigj: “E shoh veten me 2, 3, ndoshta 4, me sa më shumë fëmijë të mundet, në rresht të parë”.

Sa i përket anës profesionale Era tregoi se në të ardhmen mund të marrë pjesë edhe në Festivalin e Këngës në RTSH.