THANË SE U NDANË/ Nora dhe Roberti shfaqen sërisht bashkë (VIDEO) – AlpeGossip
THANË SE U NDANË/ Nora dhe Roberti shfaqen sërisht bashkë (VIDEO)

THANË SE U NDANË/ Nora dhe Roberti shfaqen sërisht bashkë (VIDEO)

Një javë më parë të gjithë fansa e çiftit të njohur Robert dhe Nora janë shokuar teksa, këngëtari bëri publik lajmin se ai dhe Nora i kishin dhënë fund lidhjes pas 13 vitesh. Nëpërmjet një postimi në Instagram ai tregoi se çdo gjë mes tyre kishte marr fund dhe  secili do vazhdojë me jetën e tij.

Pas lajmit të ndarjes Nora u nis së bashku me vajzën Renee në Turqi ku dhe po kalojnë disa ditë pushimi. Mirëpo, të gjithë janë habitur së fundmi teksa Roberti ka publikuar një video të Renees teksa shihet duke u larë në pishina gjatë pushimeve.

Të shumtë janë ata që kanë nisur aludimet se ish çifti janë bashkë në Turqi, mirëpo shumë fansa mendojnë se  ndoshta për hir të vajzës Roberti dhe Nora mbajnë kontakte vazhdimisht dhe këngëtarja i dërgon shpesh video të vogëlushes.